Pracovní oděvy

Sháníte bezpečné, kvalitní a odolné pracovní oděvy? Právě pro vás máme připravenou širokou nabídku nejen samotných pracovních oděvů, ale také služeb spojených s údržbou, opravami a úpravami.

Vyberte si kvalitní pracovní oděvy od Pevi

Kolekce s pracovními oděvy je zaměřena na odvětví různých profesí, jako stavebnictví, zdravotnictví, gastronomii, autoopravny a další obchodní oblasti i služby. Vybrat si můžete z pracovních oděvů nepromokavých, reflexních, termo. Pro opravárenské činnosti máme montérky, kapsové kalhoty, kombinézy. V gastronomii je zastoupena módní a zajímavá nabídka košilí, vest, do kuchyně např. kuchařské čepice a další potřebný pracovní oděv.

Zabýváme se šitím pracovních oděvů na zakázku

Rádi pro vás vyrobíme, upravíme pracovní oděv na vaše přání. Hlavním požadavkem pro ušití je, aby pracovní oděv splnil maximálně svůj účel. Garance kvality je u nás zastoupena s pečlivou výrobou, zpracováním, moderní technologií. Projednáme společně vaše podmínky a představy, které si pro firemní pracovní oděvy zvolíte - střih, druh, barvu, materiál. Dodací podmínky pro zakázkovou výrobu závisí na domluvě a množství objednaných pracovních oděvů.

Pohodlí pro vaše zaměstnance s pracovními oděvy Pevi

Spokojenost a vyšší pracovní nasazení u vašich zaměstnanců vám zaručí perfektně zpracované, z příjemných a kvalitních materiálů vypracované, pohodlné pracovní oděvy. Praktické, ochranné, trvanlivé pracovní oděvy vybírejte a objednávejte u Pevi za výhodné ceny a v pestré kolekci různých typů a druhů. Pro kompletní služby jsme také zahrnuli do naší nabídky servis a pronájem pracovních oděvů, jedná se o čištění, praní, opravy a výměny.

Návrat do kategorie Oděvy, obuv

Pracovní oděvy
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu